Povinné ručení Allianz

Povinné ručení Allianz nabízí pojišťovna Allianz ve třech variantách, a to základní, vyšší a maximální. Rozdíly mezi variantami jsou v limitech krytí. Pojištění u všech variant se vztahuje na věcné škody a ušlý zisk a škody na zdraví nebo usmrcení.

Novinkou u povinného ručení Allianz je možnost spoluúčasti. Výše spoluúčasti je podmíněna výší pojistného plnění. Pojišťovna Alias nabízí navíc kvalitní asistenční služby, komunikaci v českém jazyce i při volání z ciziny a velmi rychlé vyřízení nároků poškozených.

Povinné ručení Allianz online

Máte možnost i připojištění na rozšířené asistenční služby za poplatek 354 Kč. Za každých 12 měsíců bez nehody vám bude připsán bonus ve výši 5% pojistného, ovšem do maximální výše 50%.

Povinné ručení Allianz zdarma

Tyto bonusy je možné převést s vaší předchozí pojišťovny. Při stanovování sazeb přihlíží Allianz pojišťovna hlavně k regionu kde pojistník bydlí. Dále se pak zaměřuje na věk klienta a zda je to fyzická či právnická osoba.

Hodnocení článku Povinné ručení Allianz: Top Články

Překlepy: qllianz wllianz sllianz yllianz aallianz llianz ellianz aklianz aolianz aplianz alllianz alianz alkianz aloianz alpianz alluanz alljanz allkanz alloanz alliianz allanz allyanz alleanz alliqnz alliwnz allisnz alliynz alliaanz allinz allienz alliabz alliahz alliajz alliamz alliannz alliaz alliant alliang allianh allianu allianzz allian allians alliany


Vyhledávání:


Nejzajímavější: