Povinné ručení České pojišťovny

Povinné ručení České pojišťovny nabízí Česká pojišťovna ve dvou variantách, a to Standard a Bonus Exclusive. Pro obě varianty je stejné pojištění za škody na majetku a na škody na zdraví a je k nim zdarma poskytována asistenční služba a právní ochrana.

Ke klasickému povinnému ručení České pojišťovny je nabízeno ještě další úrazové připojištění řidiče a extra bonus 5% za 36 měsíců bez nehod. Dále také speciální sleva 10% a rodinný bonus, kdy získáte stejné výhody na další auta v rodině. Při používání dětské autosedačky pak získáváte další slevu 5%.

Povinné ručení České pojišťovny online

Splátky je možné platit ročně, pololetně, čtvrtletně nebo měsíčně, a to vše bez jakéhokoli navýšení. Samozřejmě je zde také možnost připojištění čelního skla, úrazové připojištění dopravovaných osob, připojištění zavazadel či ještě lepší asistenční služby.

Povinné ručení České pojišťovny zdarma

Za každých 12 měsíců bez nehody se vám započítává bonus 5% z pojistného, do maximální výše 50%. A tento bonus je možné převést z vaší předešlé pojišťovny. Sazby povinného ručení pak závisí na vašem věku a regionu kde bydlíte.

Hodnocení článku Povinné ručení České pojišťovny: Top Články

Překlepy: xeské deské feské veské cceské eské keské čwské čsské čdské črské čeeské čské čiské čeaké čewké čeeké čedké čexké čeyké česské čeké čezké česjé česié česoé česlé česmé českké česé čescé českw česks českd českr českee česk česki oojišťovny lojišťovny ppojišťovny ojišťovny pijišťovny pkjišťovny pljišťovny ppjišťovny poojišťovny pjišťovny pohišťovny pouišťovny poiišťovny pokišťovny pomišťovny ponišťovny pojjišťovny poišťovny pojušťovny pojjšťovny pojkšťovny pojošťovny pojiišťovny pojšťovny pojyšťovny poješťovny pojiaťovny pojiwťovny pojieťovny pojidťovny pojixťovny pojiyťovny pojissťovny pojiťovny pojizťovny pojišrovny pojišfovny pojišgovny pojišzovny pojišttovny pojišovny pojišdovny pojišťivny pojišťkvny pojišťlvny pojišťpvny pojišťoovny pojišťvny pojišťocny pojišťofny pojišťogny pojišťobny pojišťovvny pojišťony pojišťowny pojišťovby pojišťovhy pojišťovjy pojišťovmy pojišťovnny pojišťovy pojišťovna pojišťovns pojišťovnx pojišťovnyy pojišťovn pojišťovni pojišťovnz


Vyhledávání:


Nejzajímavější: