Povinné ručení

Povinné ručení

Povinné ručení je zákonem stanovené pojištění vozidla, které musí platit každý vlastník automobilu. Povinné ručení si můžete sjednat u každé pojišťovny. Srovnání jednotlivých poskytovatelů tohoto pojištění najdete na mnoha internetových stránkách.

Pojišťoven, které nabízejí povinné ručení je mnoho. Je to například Axa, Allians, Wüstenrot, Česká pojišťovna, Kooperativa, HVP, Generali, a další. U některých si můžete povinné ručení zřídit online z pohodlí domova v tzv. kalkulačce povinného ručení a nemusíte chodit na pobočku.

Povinné ručení online

Každá z pojišťoven nabízí spoustu různých bonusů a výhod pro nové pojistníky. Kromě výše pojistného a bonusů byste si měly zjistit, jak se pojišťovna chová při pojistném plnění a do jaké výše vám bude vyplaceno.

Povinné ručení zdarma

Která pojišťovna je ale nejlepší? Na tuto otázku snad nikdo nezná správnou odpověď. Každá z pojišťoven má svoje spokojené i nespokojené zákazníky. Vždy si dávejte pozor na neoprávněné zvyšování vašeho pojistného. Některé pojišťovny takto zkouší ze svých dlouholetých zákazníků vybírat více a více peněz.

Hodnocení článku Povinné ručení: Top Články

Tagy: Povinne Ruceni Porovnani Povinneho Nejlevnejsi Povine Cenik Srovnani 2010 Cpp Wustenrot Online Alianz Ceska


Vyhledávání:


Nejzajímavější: