Povinné ručení Generali

Povinné ručení Generali nabízí Generali pojišťovna ve třech variantách a to Venkov, Standard a Plus. Všechny tyto varianty jsou pojištěny na škody na majetku a na škody na zdraví a mají zdarma asistenční službu a právní ochranu.

Rozdíl je ve výši limitů krytí. Produkt venkov je vlastně zvýhodnění povinného ručení pro klienty z obcí do 30 000 obyvatel. Tento produkt je určen pouze pro osobní automobily na běžné užití, nikoli pro firemní účely. U povinného ručení Generali je možné platit splátky ročně, pololetně nebo čtvrtletně a to bez jakéhokoli navýšení.

Povinné ručení Generali online

Samozřejmě je zde také možnost různého připojištění. Může to být například úrazové připojištění dopravovaných osob, úrazové připojištění řidiče vozidla, připojištění právní ochrany nebo připojištění na náklady náhradního vozidla.

Povinné ručení Generali zdarma

Nově, od 1.7.2009, si pojišťovna nárokuje doplatek za každou pojistnou událost, a to ve výši od 20 do 110%.

Hodnocení článku Povinné ručení Generali: Top Články

Překlepy: fenerali tenerali zenerali henerali benerali venerali ggenerali enerali gwnerali gsnerali gdnerali grnerali geenerali gnerali ginerali geberali geherali gejerali gemerali gennerali geerali genwrali gensrali gendrali genrrali geneerali genrali genirali geneeali genedali genefali genetali generrali geneali generqli generwli genersli generyli generaali generli genereli generaki generaoi generapi generalli generai generalu generalj generalk generalo generalii general generaly generale


Vyhledávání:


Nejzajímavější: