Povinné ručení Uniqa

Povinné ručení Uniqa nabízí pojišťovna Uniqa ve třech variantách, a to Základní, Optimální a Maximální. Všechny tyto varianty jsou pojištěny na škody na majetku a škody na zdraví a mají zdarma asistenční službu.

Liší se pouze ve výši limitu krytí. Povinné ručení Uniqa dále rozšiřuje každý svůj produkt o takzvaně POV Plus, kde je navíc zdarma havarijní pojištění na živel a odcizení a určená spoluúčast na havarijním pojištění. Splátky je možné splácet ročně, pololetně nebo čtvrtletně ale s určitým navýšením.

Povinné ručení Uniqa online

Také je zde možnost dalšího připojištění. Může to být například připojištění dopravovaných osob, připojištění zavazadel nebo připojištění dalších asistenčních služeb za 450 Kč. Za každých 12 měsíců bez nehody se vám přičítá bonus 5% z pojištění, ale do maximální výše 50%.

Povinné ručení Uniqa zdarma

Všechny tyto bonusy si můžete převést z vaší předešlé pojišťovny. Výše povinného ručení Uniqa se stanovuje podle věku klienta a jeho bydliště. Další zvýhodnění pak dostávají invalidní důchodci, lékaři, apod.

Hodnocení článku Povinné ručení Uniqa: Top Články

Překlepy: zniqa hniqa jniqa iniqa uuniqa niqa oniqa ubiqa uhiqa ujiqa umiqa unniqa uiqa unuqa unjqa unkqa unoqa uniiqa unqa unyqa uneqa uniwa uniaa uniqqa unia uniga uniqq uniqw uniqs uniqy uniqaa uniq uniqe


Vyhledávání:


Nejzajímavější: