Povinné ručení Wüstenrot

Povinné ručení Wüstenrot nabízí Wüstenrot pojišťovna ve dvou variantách, a to základní a zvýšený. Pojištění se vztahuje na škody na majetku a na škody na zdraví. Obě nabízené varianty poskytují asistenční služby zdarma, rozdíl je ve výši limitu krytí.

Toto pojištění lze sjednat online, ale pouze na osobní a nákladní automobil do 3,5 tuny, se slevou 10%. Splátky je možné odvádět čtvrtletně nebo ročně, a to bez navýšení. K povinnému ručení Wüstenrot je možné také sjednat další připojištění. Může to být například připojištění nepoškozeného čelního skla, úrazové pojištění dopravovaných osob a další rozšíření asistenční služby.

Povinné ručení Wüstenrot online

Za každých dalších 12 měsíců bez nehody je vám uznán bonus z pojistného, avšak do maximální výše 60%. Také si tyto bonusy můžete převést z vaší bývalé pojišťovny. Pojišťovna Wüstenrot stanovuje cenu povinného rušení podle výkonu a obsahu motoru, stáří vozidla a podle toho zda je provozovatel právnická či fyzická osoba.

Hodnocení článku Povinné ručení Wüstenrot: Top Články

Překlepy: qüstenrot aüstenrot süstenrot eüstenrot wwüstenrot üstenrot vüstenrot wzstenrot whstenrot wjstenrot wistenrot wuustenrot wstenrot wostenrot wüatenrot wüwtenrot wüetenrot wüdtenrot wüxtenrot wüytenrot wüsstenrot wütenrot wüztenrot wüsrenrot wüsfenrot wüsgenrot wüszenrot wüsttenrot wüsenrot wüsdenrot wüstwnrot wüstsnrot wüstdnrot wüstrnrot wüsteenrot wüstnrot wüstinrot wüstebrot wüstehrot wüstejrot wüstemrot wüstennrot wüsterot wüsteneot wüstendot wüstenfot wüstentot wüstenrrot wüstenot wüstenrit wüstenrkt wüstenrlt wüstenrpt wüstenroot wüstenrt wüstenror wüstenrof wüstenrog wüstenroz wüstenrott wüstenro wüstenrod


Vyhledávání:


Nejzajímavější: