Povinné ručení ČSOB

Povinné ručení ČSOB nabízí ČSOB pojišťovna ve třech variantách, a to Standard, Dominant a Premiant. Jednotlivé varianty se liší v limitech krytí a u produktu Premiant je dokonce havarijní pojištění poskytnuto zdarma.

Všechny varianty mají pojištění na škody na majetku, na škody na zdravý a dokonce mají úrazové pojištění řidiče na trvalé následky a smrt zdarma. Také je u všech zdarma poskytována asistenční služba, právní ochrana a pojištění věcí u sebe nebo na sobě.

Povinné ručení ČSOB online

Dále tato pojišťovna nabízí speciální bonus 15% pro dobré řidiče, kteří jsou více jak 36 měsíců bez nehody. Splátky je možné platit čtvrtletně, pololetně a nebo ročně se zvýhodněním 3%.

Povinné ručení ČSOB zdarma

Dále je zde možnost připojištění rozšířených asistenčních služeb za 296 Kč nebo připojištění úhrady nákladů na zapůjčení vozidla. Za každých 12 měsíců bez nehody získáváte bonus 5% z pojistného, do maximální výše 50%. Tyto bonusy je možné převést z vaší bývalé pojišťovny.

Hodnocení článku Povinné ručení ČSOB: Top Články

Překlepy: xsob dsob fsob vsob ccsob sob ksob čaob čwob čeob čdob čxob čyob čssob čob čzob čsib čskb čslb čspb čsoob čsb čsov čsog čsoh čson čsobb čso


Vyhledávání:


Nejzajímavější: