Povinné ručení online

Povinné ručení online je možné sjednat na internetových stránkách většiny pojišťoven. Jeho velkou výhodou je, že při sjednání přes internet nebo telefonicky pojišťovny poskytují mnoho slev, jelikož jim ušetříte finance za vyřízení na pobočce.

Tato sleva se pohybuje většinou kolem 7%. Na některých internetových stránkách je k dispozici porovnání jednotlivých nabídek pojišťoven na kalkulátoru povinného ručení a také si zde můžete zároveň vámi vybrané pojištění sjednat online. Problém může nastat v okamžiku kdy potřebujete ihned vyjet do ulic.

Povinné ručení online online

Pojišťovny vám totiž vydají zelenou kartu až po reálném podpisu smlouvy nebo ji zašlou až několik dnů po zaplacení. Pokud vám ovšem pojišťovna nabídne platbu přes internet a zelenou kartu k vytisknutí na barevné tiskárně, můžete vyrazit do ulic ihned.

Povinné ručení online zdarma

Vámi vytisknutá karta má platnost pouze jeden měsíc ale do několika málo pracovních dnů by vám pojišťovna měla zaslat originál.

Hodnocení článku Povinné ručení online: Top Články

Překlepy: inline knline lnline pnline oonline nline obline ohline ojline omline onnline oline onkine onoine onpine onlline onine onlune onljne onlkne onlone onliine onlne onlyne onlene onlibe onlihe onlije onlime onlinne onlie onlinw onlins onlind onlinr onlinee onlin onlini


Vyhledávání:


Nejzajímavější: