Povinné ručení Kooperativa

Povinné ručení Kooperativa nabízí pojišťovna Kooperativa ve dvou variantách, a to Standard a Benefit. Obě tyto varianty jsou pojištěny na škody na majetku a na škody na zdraví a mají zdarma asistenční služky a živelní pojištění.

Rozdíl mezi variantami je ve výši limitních krytí. Novinkou u Kooperativy je pojištění pobytu v nemocnici zdarma, s denní dávkou 60 Kč, určené pro klienty s osobním nebo užitkovým vozem do 3,5 tuny a sleva až 40% na druhé nebo třetí auto v rodině. Splátky je možno platit ročně, pololetně nebo čtvrtletně bez jakéhokoli navyšování.

Povinné ručení Kooperativa online

U povinného ručení Kooperativa je samozřejmě také možnost dalších připojištění. Může to být například úrazové připojištění řidiče, pojištění právní ochrany, připojištění čelního skla nebo připojištění asistence při poruše v ČR.

Povinné ručení Kooperativa zdarma

Za každých 12 měsíců bez nehody je vám přičten bonus 5% z pojistného, do maximální výše 50%. Tyto bonusy si můžete převést z vaší bývalé pojišťovny.

Hodnocení článku Povinné ručení Kooperativa: Top Články

Překlepy: jooperativa iooperativa oooperativa looperativa mooperativa kkooperativa ooperativa cooperativa kioperativa kkoperativa kloperativa kpoperativa koooperativa koperativa koiperativa kokperativa kolperativa kopperativa koooerativa koolerativa koopperativa kooerativa koopwrativa koopsrativa koopdrativa kooprrativa koopeerativa kooprativa koopirativa koopeeativa koopedativa koopefativa koopetativa kooperrativa koopeativa kooperqtiva kooperwtiva kooperstiva kooperytiva kooperaativa koopertiva kooperetiva kooperariva kooperafiva kooperagiva kooperaziva kooperattiva kooperaiva kooperadiva kooperatuva kooperatjva kooperatkva kooperatova kooperatiiva kooperatva kooperatyva kooperateva kooperatica kooperatifa kooperatiga kooperatiba kooperativva kooperatia kooperatiwa kooperativq kooperativw kooperativs kooperativy kooperativaa kooperativ kooperative


Vyhledávání:


Nejzajímavější: