Povinné ručení Triglav

Povinné ručení Triglav nabízí pojišťovna Triglav pouze v jedné variantě, taktéž pod názvem Triglav. Toto pojištění však nabízí nadstandardní krycí limit 50 mil. Kč za škody na majetku a na škody na zdraví.

Také nabízí úrazové pojištění řidiče, a to do 50 tis. Kč pro případ smrti a 100 tis. Kč pro případ trvalých následků. Dále poskytuje zdarma asistenční služby a právní ochranu. Splátky je možno platit čtvrtletně nebo pololetně s navýšením a nebo ročně bez navýšení.

Povinné ručení Triglav online

U povinného ručení Triglav je samozřejmě i možnost dalšího připojištění. Může to být například připojištění čelního skla nebo připojištění zavazadel. Pojišťovna Triglav vám načítá bonusy do maximální výše 60%, které můžete získat již za 84 měsíců bez nehody.

Povinné ručení Triglav zdarma

Svoje nasbírané bonusy si můžete převést od vaší bývalé pojišťovny. Klienty tato pojišťovna nijak nerozděluje a proto všichni mají stejné sazby povinného ručení.

Hodnocení článku Povinné ručení Triglav: Top Články

Překlepy: rriglav friglav griglav zriglav ttriglav riglav driglav teiglav tdiglav tfiglav ttiglav trriglav tiglav truglav trjglav trkglav troglav triiglav trglav tryglav treglav triflav tritlav trizlav trihlav triblav trivlav trigglav trilav trigkav trigoav trigpav trigllav trigav triglqv triglwv triglsv triglyv triglaav triglv triglev triglac triglaf triglag triglab triglavv trigla triglaw


Vyhledávání:


Nejzajímavější: