Povinné ručení Slavia

Povinné ručení Slavia nabízí pojišťovna Slavia ve dvou variantách, a to Základ a Profi. Obě tyto varianty jsou pojištěny na škody na majetku a škody na zdraví. Rozdíl mezi variantami je v limitech krytí a v tom, že u varianty Profi je asistenční služba zdarma, kdežto u varianty Základ je za ni poplatek 150 Kč.

Splátky je možné platit ročně, pololetně nebo čtvrtletně, a to vše bez jakéhokoli navýšení. U povinného ručení Slavia je také samozřejmě možnost dalších připojištění. Může to být například připojištění rozšířené asistenční služby nebo připojištění čelního skla.

Povinné ručení Slavia online

U pojišťovny Slavia je možné čerpat bonusy do maximální výše 60%, které lze získat již po 84 měsících bez nehody. Vaše nasbírané bonusy si můžete převést z vaší bývalé pojišťovny.

Povinné ručení Slavia zdarma

Slevy na povinném ručení u této pojišťovny můžou čerpat například zemědělci nebo invalidní důchodci apod.

Hodnocení článku Povinné ručení Slavia: Top Články

Překlepy: alavia wlavia elavia dlavia xlavia ylavia sslavia lavia zlavia skavia soavia spavia sllavia savia slqvia slwvia slsvia slyvia slaavia slvia slevia slacia slafia slagia slabia slavvia slaia slawia slavua slavja slavka slavoa slaviia slava slavya slavea slaviq slaviw slavis slaviy slaviaa slavi slavie


Vyhledávání:


Nejzajímavější: